Get Adobe Flash player


Kadeřnické služby

  • Dámské kadeřnictví
  • Pánské kadeřnictví
  • Dětské kadeřnictví
  • Nové trendy a střihy
  • Nejnovější techniky barvení a melírování
  • Pánské barvení přípravkami Paul Mitchell
  • Odborné poradenství
  • Pro klienty poradenství zdarma

O nás

V kadeřnickém studiu Studio Horizont stříháme moderní a především slušivé účesy pro každou příležitost. Zastřihneme konečky, doplníme barevné odrosty, ale pustíme se i do tvorby složitého střihu či slavnostního účesu. Stříhání, barvení vlasů, přelivy, melíry, zesvětlení vlasů, trvalá ondulace, péče o namáhané a poškozené vlasy, ale za velmi dobré ceny. V kadeřnictví při mytí i finální úpravě vlasů používáme regenerační vlasové masky a další profesionální vlasovou kosmetiku. O jejím použití Vás personál bude ochotně informovat a její zakoupení je možné v kadeřnictví. Kadeřnictví Studio Horizont vám zaručí tu nejlepší péči o vlasy nejen díky vlasové kosmetice Framesi a Gestil, ale především díky profesionálnímu přístupu.                                                  

Nejnovější služby, kadeřnické trendy a absolvovaná školení.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Používané značky

FRAMESI

Framesi našemu salonu přináší sílu, profesionalitu a vysokou kvalitu. Také inspiraci a nejnovější trendy. Framesi vyniká ve vývoji kvalitních vlasových barev, se kterými můžete nekonečné množství zářivých variací. Ať jste zkušení kadeřníci či začátečníci, můžete si zvolit svoji barvu dle náročnosti aplikace. K dispozici je 180 odstínů vlasových barev. Testovaná kvalita a účinnost přes 100 druhů produktů.

www.framesi.cz

GESTIL

Produkty Gestil jsou v kadeřnickém světě zastoupeny řadou Gestil Care a téměř legendární   vlasovou regenerací Balsam WONDER. Produkty vynikají svým šetrným působením a vyváženoukoncentrací aktivních látek a extraktů. Zaměřují se na řešení obtíží vlasů a vlasové pokožky. Zahrnují tonika, šampony, vlasové lázně, regenerační vlasové masky, gely a spreje.

www.gestilcare.com

PAUL MITCHELL

Výrobky PAUL MITCHELL upřednostňují čelní mezinárodní vlasoví stylisté. Je v nich ideálním způsobem spojeno know-how tvůrčích stylistů s výsledky mezinárodního výzkumu. Látky, které obsahují, jsou pečlivě testovány na své účinky a snášenlivost. JOHN PAUL MITCHELL SYSTEMS (JPMS ) je průkopníkem mezi produkty, které nejsou testovány na zvířatech. Od začátku sázel na alternativní testovací metody bezpečnosti a nejlepší snášenlivost výrobků. Z rozmanité kolekce výrobků PAUL MITCHELL můžete zcela individuálně sestavit tu pravou kombinaci výrobků pro vlasy všech zákazníků.

www.paulmitchell.com


Proč dát přednost nákupu profesionální kosmetiky před nákupem kosmetiky v drogerii nebo supermarketu ?

Profesionální kosmetika a její výroba je založena na faktu, že s ní pracují odborníci – kadeřnice a kadeřníci, kteří jsou odborně proškoleni a využívají vlastních zkušeností. Proto se vyhýbá multifunkčním výrobkům a může se orientovat na řešení konkrétních obtíží vlasů a vlasové pokožky. Vzhledem k tomu, že kosmetiku v salonech opakovaně kadeřníci používají, MUSÍ mít vysokou kvalitu a funkčnost.

Profesionální kosmetika má obrovskou výhodu – kadeřnice nebo kadeřník zná funkci a složení jednotlivých produktů a má je osobně a opakovaně vyzkoušené. Doporučí Vám tedy kosmetiku přímo na míru, popřípadě stanoví způsob ošetření vlasů. Finanční prostředky vynaložené na nákup kosmetiky tak jsou využity maximálně efektivně a cíleně.

Profesionální kosmetiku NELZE proto zakoupit jinde než v kadeřnických salonech nebo přes jejich webové stránky.