Get Adobe Flash player

        

Ošetření vlasů a vlasové pokožky MORPHOSIS

Inovovaná linie oblíbené péče o vlasy řeší potřeby všech typů vlasů a vlasové pokožky. Morphosis kombinuje výtažky z přírodních darů Středomoří, známých svými léčebnými účinky, s využitím nejnovějších vědeckých výzkumů. Rostlinné kmenové buňky, kyselina hyaluronová a celá řada dalších vyživujících a obnovujících látek zajišťují charakteristické pozitivní účinky této profesionální linie. Výhody programu Morphosis: Kompletní program obsahuje 17 inovovaných produktů a 7 novinek Řešení pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky Účinné aktivní látky - výtažky z rostlin a ovoce Středomoří, rostlinné kmenové buňky, kyselina hyaluronová, navíc vitaminy a řada dalších látek. Velmi jednoduchá orientace v produktech a jednoduché postupy ošetření Použití v salonu & domácí péče Pokročilá technologie – vysoká schopnost průniku aktivních látek do vlasu Linie umožňuje sestavit ošetření na míru pro každého klienta V produktech jsou použity vůně květin a ovoce.

Více zde...


Framesi Color Love

Péče o barvené vlasy a intenzitu jejich barvy Každá žena se chce cítit stále stejně jedinečně, jako když odchází s nově obarvenými vlasy z kadeřnického salonu. Color Lover je skvělým pomocníkem pro zachování krásy barvy, protože pečuje o každý typ vlasů jinak. Výhody Color Lover ochrana barvy vlasů před blednutím – zvýšení odolnosti kosmetické barvy až o 40% (po 10 umytích vlasů) hloubková hydratace a výživa hebký vzhled, lesk a zářivost 4 linie dle typu vlasů LIKVIDÁTOR VOLNÝCH RADIKÁLŮ – enzym SOD Součástí formule produktů Color Lover je přirozený enzym SOD, který snižuje poškození buněk vlivem volných radikálů. Výrazně tak zvyšuje odolnost kosmetické barvy vlasů. Color Lover obsahuje čtyři ošetřující linie produktů, které jsou určeny na různé typy vlasů a univerzální bezoplachový sprej. Odpovídá tak na specifické potřeby každého typu vlasů. Každá linie obsahuje šampon a masku – na vlasy hladké či hrubé, rovné či vlnité.¨

Více zde...Framesis Fram Color Optics

Barvicí krémový osvěžovač

Revitalizace barvy vlasů a zvýraznění její zářivosti během 5 minut. Jednoduchá, ale efektivní služba pro vaše klienty – pro období mezi barvením vlasů 3 efekty za 5 minut: ZINTENZIVNĚNÍ BARVY – OCHRANA BARVY - VÝŽIVA VLASŮ Framcolor Optics rozzáří blondýnky s přirozenými odstíny, oživí rudé barvy nebo zintenzivní teplou kaštanovou barvu… Tuto bleskovou službu s vysokým efektem můžete dopřát každé své klientce. K dostání v 8 odstínech.

Více zde...