Get Adobe Flash playerFRAMESI BY HAIR SPRAY COLOR PROTECTION - LAK SILNÁ FIXACE BARVENÝCH VLASŮ 500ML


Lak pro silnou fixaci barvených vlasů a intenzivní ochranou jejich barvy. Přednosti: pro všechny typy vlasů vhodné i pro složité účesy nezanechává zbytky, nelepí vlasy lze snadno rozčesat ochranné látky chrání barvu amarantový olej - zvyšuje intenziru a zářivost barvy vitamín E - ochrana před stárnutím vlasů širokospektrální UV filtr - ochrana před vyblednutím

Cena: 479Kč 

Akční cena: 290Kč


COLOR LOVER Hair PRIMER 11

Sprej připraví vlasy na následující styling, dodá hedvábný, jednotný vzhled a eliminuje všechny nedokonalosti. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Díky obsaženým enzymům biotechnologického původu sprej ochrání a rozzáří kosmetickou barvu vlasů.

Hair Primer sprej má kyselé pH a 11 výhod: 1. ochrana kosmetické barvy 2. ochrana před termickým stresem při fénování či žehlení vlasů 3. hydratuje a vyživuje poškozené vlasy 4. vlasy nezatíží 5. krepatým vlasům dodá lesk a hedvábný vzhled 6. zpevní vlasové vlákno u jemných a slabých vlasů 7. má antistatický efekt 8. zlepší poddajnost hrubých či krepatých vlasů 9. rovným vlasům zabezpečí snadnější styling 10. prodlouží styling 11. zabraňuje třepení konečků. Použití: Nastříkejte do vlhkých vlasů ( až po kondicionéru a opláchnutí vlasů ) a bez oplachování pokračujte ve stylingu.

Cena: 336Kč 

Akční cena: 230Kč